/ SIEMENS Välisandur QAC22 LG-NI1000 -30…50C
(ilma Käibemaksuta)
1 laos
SIEMENS Välisandur QAC22 LG-NI1000 -30...50C kogus
Lisa korvi
Lisa lemmikutesse
Tootekood:
QAC22 LG-NI 1000
Kategooriad:
SIEMENS andurid
TEMPERATUURIANDURID
Kirjeldus
Kirjeldus
Seotud tooted
SIEMENS Temperatuurandur QAP22 LG-NI1000
17.73
(ilma Käibemaksuta)
Lisa korvi
PRODUAL VENTILATSIOONI JÄÄTUMISKAITSE JVA 24
Allahindlus!
OMRON Temp.andur Pt100, 0…500C, Ø 6 mm x 100mm
NTC Temperatuurandur 10kOhm