MITSUBISHI Sagedusmuundur 4kW FR-E840-0095EPB-60
720.15 (ilma Käibemaksuta)
1 laos
Tootekood: FR-E840-0095EPB-60 Kategooria:
Kirjeldus
MITSUBISHI Sagedusmuundur 400 VAC, IP20
9,5 A, 4kW @ 50 °C max 200% ülekoormust 3 s
11.1 A, 5.5 kW @ 50 °C max 150% ülekoormust 3 s