/ MITSUBISHI Sagedusmuundur 400VAC, 0,4kW FR-CS84-012-60
(ilma Käibemaksuta)
3 laos
MITSUBISHI Sagedusmuundur 400VAC, 0,4kW FR-CS84-012-60 kogus
Lisa korvi
Lisa lemmikutesse
Tootekood:
FR-CS84-012-60
Kategooria:
MITSUBISHI sagedusmuundurid
Kirjeldus
Lisainfo
Kirjeldus
Sagedusmuundur Mitsubishi 400VAC, 0,4 kW, IP20
1,2 A, @ 40 °C max 150% ülekoormust 3 s