SKF F4BC 35M-CPSS-DFH
129.83 (ilma Käibemaksuta)
4 laos
Tootekood: 6209-2RS1/C3-3 Kategooria:
Kirjeldus
F4BC 35M-CPSS-DFH
Chemical resistant
Lubricated for life with a non-toxic food grade grease
Lightweight
Strong
DIMENSIONS
Shaft diameter 35 mm
Housing overall width 36 mm
Centre distance between bolt holes 92 mm
Bearing width, total 34.9 mm